/ Site / Kurumsal
KURUMSAL
Bugün iş hayatındaki faaliyetlerimize Yakutlar Şirketler Grubu olarak Beş adet şirketimiz ile devam etmekteyiz. 1988 yılından beri iş yaşamında edindiğimiz tecrübe ve birikimi kullanarak 1990 yılında ilk olarak Yakutlar Elektrik Ltd Şti. olarak bu tecrübeyi hayata geçirdik. Firmalarımız, bugün geldiği noktada teknolojinin gerektirdiği her çözümü projelere katmayı hedefleyen, bünyesinde kurumsal bir yapı profili çizen, yapısındaki etkin kararlılık sayesinde, sizlere çözüm ortağı olarak kalıcı hizmetler vermek amacı ile kurulmuş bir firmadır.

Çağımızda artan küreselleşmenin etkisiyle her geçen gün biraz daha zorlaşan rekabet koşullarında, elektrik sektöründe bir marka olma yolunda kararlı ve inançlı olan ve olduğu gibi bundan sonra da inandığı değerlerden, insana ve çevreye saygısından, kaliteden, teknolojiden ve güvenden ödün vermeden, müşteri memnuniyetine ve toplam kalite yönetimine öncelik vererek; bünyesinde uygulamakta olduğu ISO 9001-2000 14001-2004 KALİTE, OHSAS 18001- standartları çerçevesinde, edindiği birikimlere yenilerini de ekleyerek, üretmenin verdiği heyecanla, inançla ve anlayışla daha da çok çalışarak, yurt içi ve yurt dışı altyapı ve üst yapı inşaat ve elektrik şebekelerini üstlenmeye devam edecektir.


Süreklilik Güven Getirir…

Yakutlar Grup bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle bir güven unsuru olmanın sevincini yaşamaktadır. Güvenin süreklilik kavramından beslendiğini hiçbir zaman unutmayan firmamızın konusunda yetkin personeliyle sağladığı devamlılık, firmasını bilen firmamız, konusunda uzman personelleriyle yarattığı bu sinerji sayesinde müşterileriyle bütünleşmektedir

Sertifikalar
Sistemde Kayıtlı Sertifika Bulunmuyor!